Wąwolnica Młodych 2022

Zapraszamy na drugą edycję Wąwolnicy Młodych!

W pierwszy weekend września, od wielu lat, do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy z różnych stron diecezji wyruszają pielgrzymki. Pielgrzymi zanoszą do Matki Bożej Kębelskiej prośby, których Maryja nieustannie wysłuchuje.

W tym roku 3 i 4 września to dni, kiedy wspólnie spędzimy czas, dzieląc się wiarą. To wszystko pod hasłem „UzdrowiONA/ UzdrowiONy, czyli droga do uzdrowienia przez Maryję i Jezusa”.

W tym wyjątkowym miejscu, jakim jest Wąwolnica, chcemy stworzyć dla Was miejsce do odpoczynku, posilenia się i zawiązania wspólnoty.

Mamy dla Was cztery propozycje:

Po trudach pielgrzymki zapraszamy Was do strefy młodych, która w sobotę będzie działać od godziny 15:00 do 18:00.

W niedzielę nasza strefa będzie działać w godzinach 9:00-15:00.

Nasze spotkanie rozpoczniemy Mszą Św. w sobotę o godzinie 18:00 na placu Maryjnym.

Chwilę później, bo już o 19:30 zapraszamy was na niezwykły koncert oraz konferencję prowadzoną przez ks. Jakuba Bartczaka. Znanego katolickiego rapera i ewangelizatora.

Aby nasze wydarzenie mogło się odbyć potrzebujemy Twojej pomocy! Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało…

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w wolontariacie, poznać wspaniałych ludzi tworząc z nimi dzieło Wąwolnicy Młodych, zapisz się jako wolontariusz.

Formularz zgłoszeniowy

Śpiewnik pielgrzymkowy:

Plan pielgrzymki:

UDOSTĘPNIJ POST

plogo

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej istnieje od lutego 1998 roku. Poprzednia siedziba mieściła się przy Kościele pw. Ducha Świętego. Obecnie można nas znaleźć przy Kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Lublinie.

W ramach Centrum proponujemy zarówno szereg spotkań i wydarzeń, które pomagają w rozwoju duchowym, jak też możliwość zaangażowania w wartościowe inicjatywy.

Dane kontaktowe

Obserwuj nas

Szybki kontakt

Realizacja strony: Media Machine