Sen o pięknym życiu – czyli modlitwa i warsztaty z psychologiem

Sen o pięknym życiu – czyli modlitwa i warsztaty z psychologiem ?

Zapraszamy na spotkanie młodych, zwłaszcza licealistów i studentów, w ramach projektu “Sen o pięknym życiu”?

Kiedy? Jak zawsze w pierwszy czwartek miesiąca, 4 maja, o godz. 19.00 w Kościele Dolnym przy parafii św. Józefa w Lublinie.

Msza święta w intencji rozeznania powołania oraz o dobrego męża i żonę ?

Następnie odbędą się warsztaty pt. „Co warto wiedzieć o uczuciach?” w salach Centrum Młodych przy ciepłej herbatce ? i kawie ☕️

Warsztaty poprowadzi Dr Wiesław Poleszak, prof. Lubelskiej Akademii WSEI. Psycholog, trener Instytutu Konsultantów Europejskich i Ośrodka Rozwoju Człowieka Fundacji „Masz Szansę”. Wykładowca i trener w ramach studiów podyplomowych z psychoprofilaktyki i profilaktyki uzależnień (UMCS, UKSW, SWPS). Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu wychowania i profilaktyki. Specjalizuje się w problematyce relacji rówieśniczych, interwencji wychowawczej oraz w zakresie wsparcia psychologicznego w środowisku szkolnym i studenckim. Autor koncepcji i realizator Akademickiego Centrum Wsparcia UMCS i Akademickiego Centrum Wsparcia Rówieśniczego WSEI, gdzie realizowana jest idea rówieśniczej pomocy studenckiej.

Zapraszamy!

UDOSTĘPNIJ POST

plogo

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej istnieje od lutego 1998 roku. Poprzednia siedziba mieściła się przy Kościele pw. Ducha Świętego. Obecnie można nas znaleźć przy Kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Lublinie.

W ramach Centrum proponujemy zarówno szereg spotkań i wydarzeń, które pomagają w rozwoju duchowym, jak też możliwość zaangażowania w wartościowe inicjatywy.

Dane kontaktowe

Obserwuj nas

Szybki kontakt

Realizacja strony: Media Machine