Nowe propozycje wyjazdu z CDM na Światowe Dni Młodzieży 2023

Nowe propozycje wyjazdu z Centrum Młodych na ŚDM Lizbona! Zapraszamy na wyjazd z CDM na spotkanie młodych z całego świata, aby doświadczyć radosnego Kościoła, spotkać Papieża Franciszka, odwiedzić piękne miejsca, zobaczyć majestatyczną Portugalię i pomodlić się w miejscach, gdzie od lat udają się pielgrzymi. Zapisz się już dziś przez formularz i wybierz jedną z dwóch dodatkowych opcji wyjazdu! 👉https://forms.gle/TMPGnQhbGvQW2oqW8

Ilość miejsc i biletów lotniczych jest ograniczona, dlatego też zapraszamy do szybkiego rezerwowania. Koszty biletów znajdują się w formularzu zapisów. Aktualne informacje zawsze na profilach CDM.

UDOSTĘPNIJ POST

plogo

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej istnieje od lutego 1998 roku. Poprzednia siedziba mieściła się przy Kościele pw. Ducha Świętego. Obecnie można nas znaleźć przy Kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Lublinie.

W ramach Centrum proponujemy zarówno szereg spotkań i wydarzeń, które pomagają w rozwoju duchowym, jak też możliwość zaangażowania w wartościowe inicjatywy.

Dane kontaktowe

Obserwuj nas

Szybki kontakt

Realizacja strony: Media Machine