Piękne spotkanie z bł. Carlo Acutisem w Bełżycach

Piękne spotkanie z bł. Carlo Acutisem w Bełżycach.

Młodzi modlili się prze wstawiennictwa 15-latka, którego planem na życie była świętość, mawiał: “Jedyną rzeczą, o którą musimy prosić Boga w modlitwie, jest pragnienie bycia świętym”.

Dlatego sam bardzo często się spowiadał, aby oczyszczać swoją duszę i zachęcał do tego innych: „Nasza dusza jest jak balon na gorące powietrze. Jeśli popełnimy grzech śmiertelny, dusza spada na ziemię. Spowiedź jest jak ogień pod balonem, który pozwala duszy wznieść się ponownie… Ważne jest, aby często przystępować do spowiedzi”.

Bł. Carlo – módl się za nami!

Brawo dla młodych za przygotowania i dla księży z Bełżyckiego Rejonu Duszpasterskiego, zwłaszcza dla koordynatora ks. Mariusza Kruka.

Parafia p.w Nawrócenia św. Pawła w Bełżycach | Bełzyce | Facebook

UDOSTĘPNIJ POST

plogo

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej istnieje od lutego 1998 roku. Poprzednia siedziba mieściła się przy Kościele pw. Ducha Świętego. Obecnie można nas znaleźć przy Kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Lublinie.

W ramach Centrum proponujemy zarówno szereg spotkań i wydarzeń, które pomagają w rozwoju duchowym, jak też możliwość zaangażowania w wartościowe inicjatywy.

Dane kontaktowe

Obserwuj nas

Szybki kontakt

Realizacja strony: Media Machine