Wyjazdu na ŚDM z Centrum Młodych

Wyjazd z Centrum Młodych na ŚDM Lizbona 🇵🇹🇵🇱

Światowe Dni Młodzieży i pełne radości spotkanie z Papieżem Franciszkiem odbędą się w najbliższe wakacje w Portugalii. Hasłem będą słowa: „Maryja wstała i poszła z pośpiechem” (Łk 1,39).

Zapraszamy do wyjazdu z Centrum Duszpasterstwa Młodzieży do Lizbony przez Madryt, Bragę, Fatimę oraz Porto z odpoczynkiem nad Oceanem w dniach od 26 lipca do 11 sierpnia 2023.
Zapraszamy na wyjazd na spotkanie młodych z całego świata, aby doświadczyć radosnego Kościoła, spotkać Papieża Franciszka, odwiedzić piękne miejsca, zobaczyć majestatyczną Portugalię i pomodlić się w wyjątkowych miejscach, gdzie od lat udają się pielgrzymi.
Szczegóły w formularzu.
Zapraszamy do zapisów przez formularz ✍

https://forms.gle/N6p7MuvPt3bxXc3H7

UDOSTĘPNIJ POST

plogo

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej istnieje od lutego 1998 roku. Poprzednia siedziba mieściła się przy Kościele pw. Ducha Świętego. Obecnie można nas znaleźć przy Kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Lublinie.

W ramach Centrum proponujemy zarówno szereg spotkań i wydarzeń, które pomagają w rozwoju duchowym, jak też możliwość zaangażowania w wartościowe inicjatywy.

Dane kontaktowe

Obserwuj nas

Szybki kontakt

Realizacja strony: Media Machine