Mladifest 2022 – podsumowanie

Medjugorie to niezwykłe miejsce, w którym od 41 lat Matka Boża objawia się różnym ludziom. 😇

🔴W drodze do i z Medjugorie zawierzaliśmy naszą pielgrzymkę Pani Jasnogórskiej. 💖

🔴W czasie naszej pielgrzymki odwiedziliśmy dom Patricka i Nancy, kanadyjskiego małżeństwa, które przeprowadziło się do Medjugorie wiele lat temu, aby za swoją sąsiadkę mieć Matkę Bożą, która ocaliła ich oraz ich małżeństwo. Historia ta pokazuje, że nie ma takiego życia, którego Bóg nie mógłby odmienić.

🔴Kolejnego dnia wczesnym rankiem wybraliśmy się na Górę Objawień, aby spotkać się twarzą w twarz z Maryją i powierzyć nasze intencje w modlitwie różańcowej. 🙏

🔴Czwartego dnia pielgrzymki uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej na Križevac, aby spotkać Jezusa w Jego męce i odkryć Jego miłość. ✝

🔴Jeden dzień pielgrzymki spędziliśmy nad wodospadami Kravica podziwiając piękne dzieło Boże. 🌞

🔴Codziennie uczestniczyliśmy w Eucharystii sprawowanej przez ponad pięciuset kapłanów w tym też przez księdza Damiana – Archidiecezjalnego Duszpasterza Młodzieży.
Modliliśmy się w różnych intencjach w tym też za młodzież z naszej Archidiecezji. 🙏

🔴Pielgrzymka była doskonałym czasem rekolekcji, modlitwy, dobrej zabawy, koncertów i niezapomnianym doświadczeniem spotkania Boga.

Zapraszamy na inne wyjazdy razem z Centrum Duszpasterstwa Młodzieży. 😀 🚌

UDOSTĘPNIJ POST

plogo

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej istnieje od lutego 1998 roku. Poprzednia siedziba mieściła się przy Kościele pw. Ducha Świętego. Obecnie można nas znaleźć przy Kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Lublinie.

W ramach Centrum proponujemy zarówno szereg spotkań i wydarzeń, które pomagają w rozwoju duchowym, jak też możliwość zaangażowania w wartościowe inicjatywy.

Dane kontaktowe

Obserwuj nas

Szybki kontakt

Realizacja strony: Media Machine