wstazka
Kościół Świętego Ducha
Strona główna -> Aktualności
Wpisał:adminicdmstracja Data: 30-09-2013
ikona

Zbiórka publiczna z okazji XIII Dnia Papieskiego

Już za kilkanaście dni odbędzie  się XIII Dzień Papieski, który w tym roku obchodzony będzie 13 października pod hasłem „Jan Paweł II – Papież dialogu”. Postać błogosławionego Jana Pawła II jest nam, Polakom, szczególnie bliska, a Jego nauczanie wciąż ważne i aktualne w naszej codzienności. W oczekiwaniu na wielki dzień Jego kanonizacji włączmy się w budowanie żywego pomnika tego Wielkiego Polaka.
W ramach obchodów Dnia Papieskiego, jak co roku organizujemy zbiórkę publiczną, do udziału w której zachęcamy Was, Wasze Wspólnoty, przyjaciół i znajomych.
Zbiórka odbywać się będzie w dniach 11-13 października 2013 roku. Główny sztab zbiórki będzie mieścił się w Lublinie, przy Centrum Duszpasterstwa Młodzieży, dlatego też zapraszamy wszystkich do pomocy przy zbieraniu pieniążków dla naszych rówieśników, którzy nie zawsze mają możliwości materialne, aby kształcić się i zdobywać nowe umiejętności.
Ponadto w ramach zbiórki prowadzonej przez Archidiecezje Lubelską, zostaną zorganizowane tzw. sztaby terenowe, w rożnych miastach i miejscowościach naszej diecezji. Jeśli chcielibyście zorganizować taki sztab w swojej miejscowości lub włączyć się w zbiórkę na jego terenie prosimy o kontakt z koordynatorem akcji lub biurem KSM AL.

Zapraszam do udziału w zbiórce – wystarczy przyjść do sztabu, wziąć puszkę i identyfikator i z szeroki uśmiechem na twarzy wyjść na ulice naszego miasta aby zachęcać przechodniów do wsparcia tego dzieła.

Możliwości włączenia się w zbiórkę jest wiele, nie przegap ich i przyłącz się do nas!
GOTÓW?!

Zapisy i informacje:

Biuro Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży AL

ul. Krakowskie Przedmieście 1, Lublin

tel. 81 532 13 95

lub też u koordynatora zbiórki na Lubelszczyźnie Zofii Kędzierskiej tel. 693209825

Podziel się na:

Komentarze
Przejdź do:
aktualności dla ducha video