Talitha kum! Obudźmy radość!

Młodzież z Parafii Matki Bożej Różańcowej w Puławach serdecznie zaprasza na projekt ewangelizacyjny Talitha kum! Obudźmy radość!, którego główną ideą jest bezinteresowne dzielenie się dobrem i doświadczeniem nieprzemijającej radości, jaką daje wiara w Jezusa Chrystusa.

W programie:

17 listopada (sobota) Chrystoteka – Talitha kum! – zabawa taneczna, z czasem na chwilę modlitwy, dla ludzi młodych na plebanii kościoła, rozpoczynająca się od Mszy Świętej o godzinie 18:00.

22 listopada (czwartek) Koncert hip-hopowego chrześcijańskiego zespołu Muode Koty dla wszystkich mieszkańców, rozpoczynający się o godzinie 18:00 w sali gimnastycznej I LO im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach.

1 grudnia (sobota) Koncert o doświadczeniu Bożej miłości, dla młodzieży i dorosłych, a w szczególności dla małżeństw w wykonaniu duetu Jedno Ciało o godzinie 19:00 w sali kongresowej Pałacu Czartoryskich w Puławach.

2 grudnia (niedziela) Niedziela Ewangelizacji – w trakcie wszystkich Mszy Świętych w Kościele Matki Bożej Różańcowej młodzież podzieli się świadectwem wiary, a o godzinie 19:00 poprowadzi modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!