wstazka
Kościół Świętego Ducha
Strona główna -> Aktualności z Centrum
Wpisał:adminicdmstracja Data: 14-04-2012
ikona

Witamy na nowej stronie CDM !!!

Jak wiadomo wiosna to taka pora roku, która szczególnie motywuje do podejmowania nowych wyzwań i dokonywania zmian. Wiosenne zmiany nadeszły także w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej, które 15 kwietnia  uruchomiło nową wersję swojej strony internetowej dostępnej pod adresem www.cdmlublin.pl. Witryna zyskała nie tylko estetyczną szatę graficzną, ale wzbogacono ją o nowoczesne i korzystne rozwiązania, które pozwalają na prostszy i szybszy dostęp do materiałów na niej zawartych.

Informatycy, graficy i wszyscy inni zajmujący się budową strony długo pracowali, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom młodzieży, która ma z niej korzystać. Dzięki temu zastosowane rozwiązania i technologie serwisie czynią go bardziej przyjaznym i przejrzystym dla internautów.

Na nowej stronie znaleźć można miedzy innymi zaproszenia na różnego rodzaju spotkania i wyjazdy organizowane przez Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej, informacje o wydarzeniach dziejących się na terenie całej Archidiecezji Lubelskiej oraz aktualne informacje z życia Kościoła. Strona posiada Strefę dla ducha”, w skład której wchodzi na przykład stały cykl komentarzy do niedzielnej Ewangelii pt. „Niedzielne Rozkminy” czy „Ważne teksty” – czyli kompendium wartościowych artykułów i dokumentów z którymi powinien zapoznać się każdy młody wierzący człowiek. Ponadto strona rozbudowana została o  stale aktualizowany spis wspólnot i grup młodzieżowych działających na terenie Archidiecezji Lubelskiej, multimedialne nagrania audio i video oraz galerie zdjęć, które stopniowo będą uzupełniane nowymi i archiwalnymi materiałami.  Istnieje możliwość zostawienia intencji.

Na www.cdmlublin.pl znaleźć można także niezbędne adresy, numery telefonów duszpasterzy oraz e-mail, na który można kierować korespondencję elektroniczną.

Podziel się na:

Komentarze
Przejdź do:
aktualności dla ducha video