wstazka
Kościół Świętego Ducha
Strona główna -> Aktualności
Wpisał:adminicdmstracja Data: 09-05-2014
ikona

VII Dni Papieskie w Łęcznej

VIII DP -Podejmij wyzwanie i przyjdź!

W dniach 16-18 maja Łęczna będzie przeżywała istne oblężenie! Koncerty, pokaz lokalnych talentów, Droga Światła, warsztaty w nietypowej scenerii, to tylko kilka propozycji na tegoroczne, już VIII Dni Papieskie.

            Piątkowy wieczór upłynie pod znakiem modlitwy. Zaczynamy w kościele św. Józefa Mszą Świętą o godz. 18:00, po której zapraszamy na czuwanie w duchu Jana Pawła II. Natomiast o 20:30 wyruszymy wspólnie w Drogę Światła ulicami naszego miasta.

Na odważnych, którzy w sobotę zdecydują się opuścić bezpieczne gniazdko (do którego połączony jest komputer/laptop) czekać będą różne warsztaty: taneczne (prowadzone przez duet -Pitzo&Polssky –finalistów programu „Mam talent”), sztukmistrzowskie, pierwsza pomoc oraz zabawy dla dzieci. Startujemy o 13:00 na placu przy fontannach! O 19:00 przeniesiemy się na amfiteatr, gdzie uwieńczeniem dnia warsztatowego będzie pokaz talentów i koncert zespołu POROZUMIENIE.

Niedziela będzie dniem dla ducha. Zespół Good God- mieszanka reggae i rocka- wystąpi dla nas na amfiteatrze od godziny 15:00. W międzyczasie zdradzimy też kilka tajników świętości. Natomiast wieczorem odrobinę zwolnimy tępo, co nie oznacza, że będzie nudno! Od 20:00 radosnemu dziękczynieniu za kanonizację Jana Pawła II towarzyszyć będzie GospelON.

Koniecznie zarezerwuj sobie te dni w kalendarzu! Bądź na bieżąco i śledź nasze wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/DniPapieskie

[Wydarzenie organizują członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży „Pełnia Serca” z Łęcznej.  Mimo młodego wieku, są inicjatorami akcji społecznych, działań wolontariackich.]

Podziel się na:

Komentarze
Przejdź do:
aktualności dla ducha video