wstazka
Kościół Świętego Ducha
Strona główna -> Niedzielne Rozkminy
Wpisał:adminicdmstracja Data: 18-11-2012
ikona

Twój świat skończy się dziś w nocy?

(Mk 13,24-32) Jezus powiedział do swoich uczniów: W owe dni, po tym ucisku, słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku. Gwiazdy będą padać z nieba i moce na niebie zostaną wstrząśnięte. Wówczas ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego w obłokach z wielką mocą i chwałą. Wtedy pośle On aniołów i zbierze swoich wybranych z czterech stron świata, od krańca ziemi aż do szczytu nieba. A od drzewa figowego uczcie się przez podobieństwo! Kiedy już jego gałąź nabiera soków i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato. Tak i wy, gdy ujrzycie, że to się dzieje, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach. Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie. Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą. Lecz o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec.

Niedawno media obwieściły, że różnego rodzaju wróżki, astrolodzy i inni pracownicy ciemnej strony mocy zdementowali pogłoski o końcu świata, który miał nastąpić w 2012 roku. Zapanowało powszechne odprężenie, bo nie mamy już się czego bać! Radosne masy konsumentów znów ruszyły, by gdy tylko z wystaw zniknął znicze i sztuczne kwiatki,  przygotowywać  się do ubierania choinki i hodowania karpia w wannie.

A co jeśli Królestwo nadejdzie dziś w nocy? Nie znasz dnia ani godziny. Żyjesz w czasach ostatecznych. Jesteś gotowy na spotkanie twarzą w twarz z Bogiem?

Ewa Łaskarzewska

Podziel się na:

Komentarze
Przejdź do:
aktualności dla ducha video