wstazka
Kościół Świętego Ducha
Strona główna -> Aktualności
Wpisał:adminicdmstracja Data: 16-09-2013
ikona

SMAL: Podsumowujące ognisko w Garbowie

W ubiegłą sobotę, 14 września, Garbów ponownie stał się miejscem spotkania młodzieży, gdzie z wielką życzliwością gościły nas Siostry Salezjanki. Tym razem spotkaliśmy się w gronie wolontariuszy, którzy poświęcili kilka dni przed SMAL-em, by pomóc w ostatecznych przygotowaniach  i czuwali nad jego przebiegiem. Należało się  im wielkie podziękowanie, którym było właśnie sobotnie spotkanie.

Rozpoczęliśmy je o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego, następnie uczestniczyliśmy w dziękczynnej Eucharystii, po której spotkaliśmy się na wspólnych obradach. Był to czas podsumowań, dzielenia się wrażeniami i spostrzeżeniami za przyszłość. Byliśmy jednomyślni- było wspaniale i chcemy ponownie za rok się spotkać! Wszelkie uwagi i nowe pomysły były skrupulatnie spisywane. Ks. Marek podzielił się również z nami pewnymi szczegółami przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Po tym intelektualnych wysiłku przyszedł czas na ognisko i integrację. Posileni kiełbaskami, własnoręcznie pieczonym przez Siostry chlebem, a także słodkimi wypiekami pewnej życzliwej Pani, zużywaliśmy energię na grę w siatkę, skoki na trampolinie, głębokie rozmowy, tańce.. zresztą zobaczcie sami na zdjęciach!

Dziękujemy jeszcze raz Siostrom Salezjankom, Księdzu Proboszczowi i Duszpasterzom z Garbowa, całej społeczności Garbowa, wszystkim Sponsorom, Ofiarodawcom, Tym, którzy wspierali nas modlitewnie! Jak widać Wasza pomoc nie poszła na marne, bo Spotkanie Młodych trwa nadal i przynosi dobre owoce.

Podziel się na:

Komentarze
Przejdź do:
aktualności dla ducha video