wstazka
Kościół Świętego Ducha
Strona główna -> Aktualności z Centrum
Wpisał:adminicdmstracja Data: 11-03-2014
ikona

Relacja z Dnia Kobiet w MOW

Myślę, że każda z kobiet zapamięta na długo dzień 7.03.14r. Tego dnia w ośrodku nasi Wolontariusze przygotowali wspaniałą niespodziankę dla dziewczyn z Ośrodka (przy okazji dla nas – wolontariuszek). Było to popołudnie pełne wrażeń! Na początku specjalne wydanie Teleexpresu – „na żywo, nie udawane”. Tam nie zabrakło informacji o pogodzie, polityce,  wydarzeń sportowych i muzycznych. Wszystko przeplatane kilkoma sondami ulicznymi i wszystko powiązane z dniem kobiet. To nawet trudno opisać, to należałoby zobaczyć na żywo!

Po części rozrywkowej nastąpiła zupełna zmiana klimatu. Oglądałyśmy scenkę przedstawiającą historię młodego chłopaka – żołnierza, który był zmuszony wyjechać na służbę, a tym samym rozstać się na długo ze swoją żoną, będącą w stanie błogosławionym. Piękna, wzruszająca historia o prawdziwej miłości, prawdziwej rodzinie, o uczuciu, które daje nadzieję i pozwala przetrwać trudne chwile rozłąki i samotności. Na koniec piękny, poruszający list, który młody żołnierz wysyła swej żonie –  a w nim słowa, które każda kobieta chciałaby usłyszeć…

A wszystko to spuentowane krótkimi pięknymi życzeniami, wyrażającymi chyba najdosadniej pragnienie każdego kobiecego serca! Oby te życzenia się spełniły!

Dziękuję z całego serca wszystkim Wolontariuszom w imieniu dziewczyn i Wolontariuszek!

Podziel się na:

Komentarze
Przejdź do:
aktualności dla ducha video