wstazka
Kościół Świętego Ducha
Strona główna -> Aktualności
Wpisał:Katarzyna Data: 11-10-2016
ikona

NIE GAŚ DUCHA! poŚDMowy Dzień Skupienia


Drogi Przyjacielu,

Światowe Dni Młodzieży będące szczególnym czasem wytężonej pracy, radości, spotkań oraz obfitującym w Bożą łaskę – już za nami. Kontynuacja Spotkania Młodych naturalnie nie jest możliwa, ponieważ tylko podczas tych spotkań możemy doświadczyć swoistego dla nich klimatu, wszechobecnej radości i powszechności Kościoła. Nie oznacza to jednak, że owoce ŚDM, które narodziły się w każdym młodym sercu nie mogą być dalej pielęgnowane. Przeciwnie! Mocno wierzymy, że ŚDM głęboko zakorzeniły się w Twoim sercu. Pozostaje nam zadać sobie teraz pytanie: co z tym zrobię?

Młodzi z Centrum Duszpasterstwa Młodzieży wraz ze swoimi duszpasterzami już odpowiedzieli sobie na to pytanie i wychodzą do Ciebie z propozycją duchowego rozwoju i dalszej wspólnej drogi – nie z obowiązku, lecz z potrzeby serca.

Trwając w duchu ŚDM zapraszamy Cię na Dzień Skupienia ­– spotkanie młodzieży Archidiecezji Lubelskiej, które będzie podsumowaniem dzieła ŚDM w naszej diecezji i w Krakowie oraz wspólną refleksją nad tym, co dalej. My już przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji, ale chcielibyśmy również odpowiedzieć na Twoje pragnienia i potrzeby.

Zapraszam więc na duchowe rekolekcje pod hasłem:

NIE GAŚ DUCHA!

kiedy? 22 PAŹDZIERNIK 2016r., godz. 10:30

gdzie? CENTRUM DUSZPASTERSTWA MŁODZIEŻY, ul. Filaretów 7, Lublin

zgłoszenia? DO 19 PAŹDZIERNIKA (środa) na adres KOMITET@SDM.LUBLIN.PL lub poprzez formularz: https://goo.gl/forms/D5uwyhQIKomJQTCg2 bądź telefonicznie 516 214 932 (pn. – pt. godz. 10:00-15:00)

program:

10.30 Wprowadzenie, powitanie

11.00 Msza Święta

11.45 Różaniec z konferencją (Nawiedzenie Elżbiety)

12.30 Spotkanie w grupach

14.00 Obiad

15.00 Koronka

15.15 Spotkanie panelowe

  • podsumowanie ŚDM
  • czas świadectw
  • kalendarium CDM i zaproszenie do włączenia się, perspektywa na przyszłość

16.45 Celebracja z zawierzeniem osobistym Matce Bożej i zawierzeniem młodzieży AL Matce Bożej

18:00 Zakończenie

 

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się na:

Komentarze
Przejdź do:
aktualności dla ducha video