wstazka
Kościół Świętego Ducha
Strona główna -> Aktualności
Wpisał:adminicdmstracja Data: 15-05-2014
ikona

Lednica 2014. Informacje dla wyjeżdżających. (zapisy zamknięte)

Drodzy Przyjaciele! 

Spotkanie Młodych Lednica 2000 ma już 18 lat. Uzyskało samodzielność i dojrzałość. Stało się trwałym elementem polskiego duszpasterstwa i wychowało setki tysięcy młodych ludzi. 

Z niesłabnącym entuzjazmem nadal wybieramy Chrystusa i odkrywamy kolejne aspekty Jego miłości. Przybywajcie na Pola Lednickie po lednicki dowód osobisty oraz pierścień zaślubin z Jezusem. Po jeziorze Lednica nadal chodzi Chrystus, a my patrzymy Mu w oczy, idąc po wodzie w Jego kierunku. Ludzie wyboru Chrystusa to zupełnie nowi ludzie, dla których celem jest dom Ojca, a czasem – cała wieczność. Ludzie Lednicy wyzbywają się lęku i pogłębiają swoją świadomość przynależności do Chrystusa. Przynajmniej raz do roku musimy się zobaczyć. Czekam na Was 7 czerwca 2014 roku na Polach Lednickich. 

W tym roku Spotkanie Młodych Lednica 2000 staje się konfesjonałem polskiej młodzieży. Nabożeństwo pokutne wraz z rachunkiem sumienia i spowiedzią poprowadzi wieloletni ceremoniarz papieski i jałmużnik – ks. abp Konrad Krajewski. Już dziś zaproście na XVIII Spotkanie Młodych Lednica 2000 wszystkich Waszych przyjaciół, znajomych i nieznajomych. Całym sercem czekam na Was! 

Do zobaczenia 7 czerwca! 

Jan W. Góra OP

Koszt wyjazdu: 110 zł

Cena zawiera:

– przejazd

– ubezpieczenie

ZAPISY ZAMKNIĘTE !!!

Obowiązkowe spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających odbędzie się dnia 4 czerwca 2014 r. (środa) w kościele pw. Swiętego Ducha w Lublinie. Rozpocznie się ono Eucharystią o godz. 17:00.

Prosimy aby osoby niepełnoletnie przyniosły na spotkanie organizacyjne, podpisane przez rodziców lub prawnych opiekunów, zgody na wyjazd. Bez tego dokumentu wyjazd nie będzie możliwy.

Organizator: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Podziel się na:

Komentarze
Przejdź do:
aktualności dla ducha video