wstazka
Kościół Świętego Ducha
Strona główna -> Aktualności z Centrum
Wpisał:adminicdmstracja Data: 29-05-2012
ikona

Informacje dla Stypendystów Funduszu „Świadkowie Bożego Piękna”

Szczęść Boże!

Drodzy stypendyści Funduszu Stypendialnego, im. Abpa Józefa Życińskiego „Świadkowie Bożego Piękna”.
W związku z pojawiającymi się pytaniami na co można przeznaczyć stypendium, w załączniku przekazujemy szczegółową listę przedmiotów. Mam nadzieję, że pomoże to odpowiedzieć na Wasze pytania. Przypominam,

że stypendium otrzymane na drugi semestr nie musi być rozliczane za każdy miesiąc oddzielnie, ale za cały semestr.

 

23 czerwca 2012 roku tak jak ogłaszaliśmy podczas rozdania stypendiów, o godz. 10.00 Mszą Świętą, w Kościele Świętego Ducha w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście, rozpocznie się nasze jedyne spotkanie. Obecność jest obowiązkowa! Możliwe będzie rozliczenie stypendiów. Prosimy przynieść rachunki, a także rozliczenie wydatkowanego stypendium na załączonym formularzu. Tego dnia pójdziemy także do krypt w Archikatedrze, m. in. do grobu Ks. Abpa Józefa Życińskiego. szczegółowy program podamy później, ale proszę zarezerwować sobie czas

do godz. 15.00.

 

Pragnę Was zaprosić na Marsz Życia w Lublinie, 3 czerwca 2012 roku, godz. 15.00 – 19.00. Szczegóły na stronie http://www.marszzycia.lublin.pl/ Przyjdźcie z całymi rodzinami!!!
Zapraszam także 7 czerwca 2012 roku w Uroczystość Bożego Ciała wieczorem na Plac Litewski w Lublinie na X Koncert Chwały.

 

Podczas tego Koncertu zbierać będziemy pieniądze do puszek na wasze stypendia. Potrzebujemy Was do pomocy przy zbiórce pieniędzy. Poprosimy o zgłaszanie się do Konrada Zielińskiego koordynator.funduszu@aol.com, do 5 czerwca, mailowo. Zbiórka wszystkich wolontariuszy 6 czerwca, godz. 18.00 w Agape, ul. Bernardyńska 5 i później na Koncercie Chwały 7 czerwca 18.30 Plac Litewski, przy scenie.

Jeszcze jedno zaproszenie na Mszę Św. do kościoła pw. Św. Rodziny na Czubach, w sobotę 9 czerwca, godz. 18.00 z okazji 25 rocznicy wizyty bł. Jana Pawła II w Lublinie.

Więcej informacji znajduje się na stronie Centrum Jana Pawła II, www.cjp2.pl. Centrum jest na Facebook. Dołączcie do grona osób które Lubią to.

Ks. Piotr Drozd

 

– Pobierz formularz rozliczeniowy
formularz rozliczeniowy pdf

– Pobierz i dowiedz się na co możesz przeznaczyć stypendium
szczegółowa lista przedmiotów

Podziel się na:

Komentarze
Przejdź do:
aktualności dla ducha video