wstazka
Kościół Świętego Ducha
Strona główna -> Aktualności z Centrum
Wpisał:adminicdmstracja Data: 03-10-2013
ikona

I Przegląd Twórczości Lubelskich Świetlic „Łowcy Talentów”

I Przegląd Twórczości Lubelskich Placówek Wsparcia Dziennego

„Łowcy Talentów”

      Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa na I Przegląd Twórczości Lubelskich Placówek Wsparcia Dziennego zatytułowany „ŁOWCY TALENTÓW”.

                          16 Października 2013r Aula CARITAS 14.00 – 18.30.

      Mamy świadomość, iż dzieci i młodzież uczęszczająca do Świetlic – Placówek Wsparcia Dziennego, posiada duży potencjał pasji i talentów. Wystarczy im tylko stworzyć właściwą bazę i przestrzeń do rozwijania posiadanych umiejętności i nagle okaże się, że wśród nas są niezwykle utalentowane dzieci. Dlatego też zachęcamy do udziału w konkursie, który od długiego czasu staraliśmy się zorganizować. Mamy nadzieję, iż będzie to przestrzeń do pokazania wspaniałej pracy, jaką wykonują Wychowawcy w Placówkach Wsparcia Dziennego na rzecz Podopiecznych oraz tego, jak niezwykle utalentowane Dzieciaki uczęszczają do tych Placówek.

     Podczas Przeglądu, podopieczni rywalizować będą w czterech kategoriach: taniec, wokal, plastyka, fotografia. Poza występami dzieci czekać na Państwa będą różne atrakcje, w tym występ Młodzieżowej Akademii Teatru. To świetna okazja, aby promować działania podejmowane w Państwa Placówce.

      Serdecznie zapraszamy do przybycia na Przegląd całą Placówką, również, jako widownia oraz kibice dla swojego reprezentanta.

Mamy nadzieję, iż nie zabraknie Państwa na tak ważnym dla nas wydarzeniu.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Podziel się na:

Komentarze
Przejdź do:
aktualności dla ducha video